طراحی و اجرای استخر و جکوزی هوشمند

طراحی و اجرای استخر و جکوزی هوشمند

اینکه استخر و جکوزی آبی تمیز، زلال و با دمای مناسب داشته باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. و راه حلی آسان برای داشتن چنین استخری استفاده از خدمات هوشمند سازی استخر و جکوزی است.

استخر هوشمند چیست؟

استخر و جکوزی هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور توسط موبایل یا لپ تاپ و تنظیمات دقیق، یکی از نوآوری های جدید در زمینه فناوری های خانگی محسوب می‌شود. این نوع استخر و جکوزی با استفاده از تکنولوژی‌های نوین مانند اینترنت اشیاء (IoT) و هوش مصنوعی (AI) کار می کند و امکان کنترل دقیق‌تر و بهتر استخر و جکوزی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

استخر و جکوزی هوشمند از امکانات یک خانه هوشمند است و شامل چندین قابلیت مهم می‌باشد. این قابلیت‌ها عبارتند از: تنظیم دمای آب، کنترل هوشمند تصفیه آب استخر، کلرزن نمکی هوشمند، تنظیم شدت جریان آب، نورپردازی، کنترل سطح آب و… . با استفاده از این قابلیت‌ها، کاربران می‌توانند به راحتی استخر و جکوزی خود را برای استفاده بهینه‌تر تنظیم کنند. همچنین راه اندازی آسان، صرفه جویی در مصرف آب و هزینه و کنترل آن از راه دور از مزایای طراحی و اجرای استخر و جکوزی هوشمند محسوب می‌شود.

ویژگی‌های استخر و جکوزی هوشمند

– تنظیم دمای آب: با توجه به فصل سال و شرایط جوی، دمای آب مورد نظر کاربر ممکن است متفاوت باشد. برای مثال در فصل تابستان، کاربران ممکن است بخواهند دمای آب را پایین ببرند تا بتوانند در آب خنک آرامش بیشتری پیدا کنند. در عوض، در فصل زمستان، باید دمای آب را بالاتر تنظیم کرد تا از گرمای استخر و جکوزی بیشتر بهره‌مند شد. با استفاده از قابلیت تنظیم دقیق دمای آب، کاربران می‌توانند به راحتی دمای آب را برای هر فصل سال و شرایط جوی مختلف تنظیم کنند.

– شدت جریان آب: با توجه به نیاز کاربران، شدت جریان آب می‌تواند تنظیم شود. برای مثال، در صورتی که کاربران می‌خواهند در حالت استراحت در جکوزی باشند، شدت جریان آب را پایین‌تر تنظیم می‌کنند. در عوض، در صورتی که کاربران می‌خواهند در حالت ورزشی در استخر باشند، شدت جریان آب را بالا می‌برند.

– نورپردازی: کاربران می‌توانند به راحتی استخر و جکوزی خود را در شب تزئین و نور را کنترل کنند.

– سیستم نظافت هوشمند استخر: هیچکس به نظافت مداوم استخر و جکوزی علاقه ندارد. اما با هوشمند سازی استخر نظافت آن به صورت خودکار انجام می‌شود.

– کنترل هوشمند تصفیه آب استخر: با این ویژگی همیشه میزان کلر دورن آب در حد استاندارد خود قرار دارد.

– پمپ هوشمند: با استفاده از پمپ هوشمند تمام قسمت‌های استخر از یک دما برخوردار می‌شوند و آب همیشه در گردش است و احتمال ایجاد آلودگی و جلبک به صفر می‌رسد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.