خدمات و طراحی سیستم روشنایی هوشمند

خدمات و طراحی سیستم روشنایی هوشمند

سیستم روشنایی هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا است از امکانات خانه هوشمند محسوب می‌شود. که با استفاده از سنسورهای حرکت، سیستم های خودکار شبیه سازی روز و شب، کنترل از راه دور و برنامه ریزی زمانبندی شده قابل کنترل هستند. با استفاده از این سیستم، می توانید مصرف انرژی را کاهش داده و راحتی و آسایش در فضا را افزایش دهید. همچنین امکان تنظیم نور با توجه به احساس و نیاز شما وجود دارد.

مزایای روشنایی هوشمند

  • صرفه جویی در انرژی
  • یادگیری و استفاده آسان
  • کنترل از راه دور
  • طول عمر بالا
  • تامین امنیت با شبیه سازی حضور در خانه از طریق نور
  • استفاده از تنظیمات متنوع برای برای موقعیت‌های مختلف
  • امکان دادن سناریوهای مختلف

ویژگی‌های روشنایی هوشمند

کنترل نور از راه دور: اگر مکان کلیدهای برق در منزل شما به خوبی جایگذاری نشده‌اند و استفاده از آن‌ها دشوار است یا میخواهید از هرجا که هستید روشنایی خانه را کنترل کنید هوشمند سازی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با استفاده از موبایل، پنل لمسی و ریموت به آسانی چراغ‌ها را روشن و خاموش کنید.

روشنایی خودکار: با باز شدن درب و ورود شما به منزل چراغ راهروها و پذیرایی به صورت اتوماتیک روشن می‌شوند و هنگام خروج خاموش می‌گردند. یا زمانی که در شب از خواب بیدار می‌شوید چراغ خواب به طور خودکار روشن می‌شوند.

نورپردازی: زمانی که در منزل میهمانی برگزار کرده‌اید نور خانه متناسب با میهمانی تغییر می‌کند. این می‌تواند حس یک زندگی هوشمند را به مهمانان القا کند.

حالت مسافرت: با استفاده از سیستم روشنایی هوشمند و خودکار روشن و خاموش شدن لامپ‌ها، کسی متوجه عدم حضور شما در منزل نمی‌شود بنابراین امنیت افزایش پیدا می‌کند.

انواع سیستم روشنایی هوشمند

سیستم‌های کنترل نور و روشنایی دارای سنسور حرکت: این سیستم ها با استفاده از سنسور حرکت می توانند به طور خودکار نور را روشن و خاموش کنند و در نتیجه مصرف انرژی را کاهش دهند. برای مثال هنگامی که شخصی وارد منزل می‌شود لامپ‌ها روشن خواهند شد.

لامپ هوشمند: یک راه حل مقرون به صرفه برای هوشمند سازی روشنایی، استفاده از لامپ‌های هوشمند است که به سرپیچ معمولی وصل می‌شوند. شما می‌توانید توسط اپلیکیشنی که روی موبایلتان نصب می‌شود آن را از راه دور کنترل کنید. این لامپ‌ها به چند دسته رنگی، ساده، موزیکال و … طبقه بندی می‌شوند. همچنین قابلیت زمانبندی، نورپردازی، تغییر شدت نور بر اساس سناریوها و کنترل از طریق دستیار صوتی برای آن‌ها فراهم شده است.

سیستم روشنایی متصل به هاب: این سیستم روشنایی توسط اینترنت به هاب متصل و کنترل می‌گردد. و با دیگر سیستم‌های صوتی یا امنیتی هوشمند هماهنگ می‌شود.

استعلام قیمت راه اندازی و تجهیز خانه هوشمند

021-91306069

 021-66920096

021-46148715

021-55106339

0919-2759951

(شرکت نیتاصنعت هوشمند)

 

پشتیبانی

0912-2544937 (مهندس دهقانیان)

0936-5954700 (مهندس امینی)

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.