خدمات و نصب پرده برقی هوشمند

خدمات و نصب پرده برقی هوشمند

با هوشمندسازی خانه و استفاده از پرده برقی هوشمند می‌توانید از مزایای این تکنولوژی بهره‌مند شوید. تا به سادگی توسط یک کنترل پنل یا اپلیکیشن موبایل، فضای خصوصی و نور محیط خود را کنترل کنید.

پرده برقی هوشمند چیست؟

پرده برقی هوشمند، پرده ای است که با استفاده از فناوری برقی و الکترونیکی، قابلیت کنترل و مدیریت پرده از راه دور را فراهم می‌کند. این پرده ها با استفاده از یک سیستم موتوریزه شده، قادر به باز و بسته شدن و تنظیم درجه نور محیط هستند. علاوه بر این، پرده های برقی هوشمند معمولاً دارای قابلیت های خاصی هستند که به کاربران کمک می کند تا از آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنند، بعنوان مثال شما می‌توانید میزان نور مطلوب خود را وارد تنظیمات کنید تا بر اساس آن و شدت نور داخل منزل پرده‌‌ها در طول روز باز شوند که این کار به صرفه‌جویی در مصرف برق نیز کمک شایانی می‌کند یا براساس تعریف سناریو خواب، هنگام خاموش کردن چراغ‌های خانه پرده ها نیز جمع شوند.

کاربرد پرده برقی هوشمند

پرده برقی هوشمند در بسیاری از مکان ها مانند منازل، دفاتر، هتل‌ها، سالن‌های کنفرانس و فروشگاه‌ها به عنوان یک راه حل مدرن و کارآمد برای کنترل نور و حفظ حریم خصوصی در استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای پرده برقی هوشمند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

کنترل تابش نور خورشید در فصول سرد و گرم سال

استفاده از سناریوهای مختلف برای باز و بسته نمودن پرده

کاهش و افزایش روشنایی داخل منزل به صورت اتوماتیک

نحوه کار پرده برقی هوشمند

پرده برقی هوشمند با استفاده از یک موتور الکتریکی که به یک سیستم پرده متصل شده است، کنترل می شود. این موتور با استفاده از سیگنال های الکتریکی که از یک دستگاه کنترل ارسال می شود، پرده را باز و بسته می کند. این دستگاه کنترل می تواند یک کنترل از راه دور، یک کنترل دیواری یا حتی یک برنامه کامپیوتری باشد. همچنین، برخی از پرده‌های هوشمند با استفاده از سنسورهای نور و حرکت نیز قابل کنترل هستند و به صورت خودکار باز و بسته می شوند.

اجزای پرده برقی هوشمند

–  ریل و موتور الکتریکی
– سیستم پرده
– دستگاه کنترل (راه دور، دیواری یا کامپیوتری)
– سنسورهای نور و حرکت (در برخی مدل ها)

راهنمای خرید و نصب پرده برقی هوشمند

شرکت نیتا صنعت هوشمند مجری طرح‌های هوشمند سازی ساختمان است که خدمات و نصب پرده برقی هوشمند را به مشتریان محترم ارائه می‌دهد. جهت استعلام قیمت و خرید محصول با شماره‌های زیر در تماس باشید:

021-66920096

09122544937

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.