طراحی و اجرای سرویس بهداشتی هوشمند

طراحی و اجرای سرویس بهداشتی هوشمند

با پیشرفت تکنولوژی، هوشمند سازی به سرویس بهداشتی نیز راه پیدا کرده است تا در این مکان‌ها نیز آسایش و آرامش برای افراد فراهم شود. با هوشمند سازی این بخش از خانه شما می‌توانید میزان نور، دمای آب، پخش موسیقی و تهویه را به صورت هوشمند کنترل و در میزان مصرف آب نیز صرفه‌جویی کنید.

سرویس بهداشتی هوشمند چیست؟

بسته به انتظارات شما از یک سرویس بهداشتی هوشمند می‌توان زیر ساخت‌های لازم را ایجاد نمود که با یکدیگر متفاوت هستند. در دستشویی ایرانی هوشمند، می‌توان نور، سیفون، هواکش و پخش موسیقی را هوشمند کرد. مثلاً با باز نمودن درب، سیستم هواکش روشن و بعد از خروج نیز تا چند دقیقه روشن بماند.

اما در سرویس‌های فرنگی هوشمند امکانات بیشتری وجود دارد مانند تنظیم دمای آب، ضد عفونی با اشعه UV، تنظیم ارتفاع، خشک کن با هوای گرم ضد باکتریال و…. .

از خدمات هوشمند سازی ساختمان، در حمام نیز می‌توان به انواع سردوش‌های هوشمند و سنسورهای مختلف اشاره نمود. با هوشمندسازی سرویس بهداشتی می‌توانید یک زندگی لوکس و راحت را تجربه کنید.

مزایای هوشمندسازی سرویس بهداشتی

1- بهبود کیفیت زندگی: با استفاده از سرویس بهداشتی هوشمند، کاربران می‌توانند به راحتی دمای هوا، رطوبت، کیفیت هوا و نورپردازی را کنترل کنند.

2- صرفه جویی در مصرف انرژی: با کنترل دقیق‌تر دما، رطوبت، کیفیت هوا و نورپردازی، سرویس بهداشتی هوشمند به کاربران این امکان را می‌دهد که صرفه جویی در مصرف انرژی داشته باشند و در نتیجه، هزینه‌های خود را کاهش دهند.

3- بهبود سلامت و کاهش خطر ابتلا به بیماری: با استفاده از سرویس بهداشتی هوشمند، کاربران می‌توانند به راحتی وضعیت بهداشت خود را کنترل کنند و در صورت نیاز، اقدامات لازم را برای بهبود سلامت خود انجام دهند. همچنین با تنظیم دما، رطوبت و کیفیت هوا خطر احتمال به بیماری را کاهش دهند.

6- کاهش هزینه‌های نگهداری: می‌توان هزینه‌های نگهداری و تعمیرات را با هوشمندسازی سرویس بهداشتی کاهش داد.

7- تهویه مناسب و خوشبو بودن: در سرویس بهداشتی که هوشمندسازی شده باشد، با روشن شدن خودکار فن‌ها دیگر بوی نامطبوعی در فضا وجود ندارد. همچنین بعد از ترک سرویس خوشبو کننده در هوا اسپری خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.